Reportaż ślubny Doroty & Jean-Marca
 • Dzisiaj, będzie bardzo dużo zdjęć, życzę Wam miłego oglądania:)

   

  Był to wyjątkowy reportaż, na jakim robiliśmy zdjęcia, przede wszystkim, był doskonale zorganizowany dzięki Ślubnej Pracowni .

  Młoda Para, wyglądała cudownie, piękna ceremonia ,oraz wesele w cudownym Pałacu Zdunowo

  poniżej opis relacji ze strony Ślubnej Pracowni  z która to właśnie współpracowaliśmy tegoż dnia,a ja korzystając z okazji, chciałabym jeszcze raz podziękować Dorocie i Jean -Marcowi, za piękne chwile, pozdrawiamy Was i życzymy NAJLEPSZEGO!

  "Na koncie mamy już wiele międzynarodowych wesel. Większość z nich polegała na tym, że obcokrajowcy poznawali polską tradycję weselną, naszą kulturę i kuchnię. Oczywiście zawsze wplataliśmy w scenariusz akcenty zagraniczne, aby podkreślić tradycje przyjezdnych gości. Jednak tym razem wesele Doroty i Jean-Marca okazało się inne. Zdecydowanie bardziej międzynarodowe niż polskie :) .

  Wesele odbyło się w pięknym, świeżo odremontowanym pałacu. Fantastyczni kelnerzy, pyszna kuchnia i niezwykła okolica urzekły wszystkich. Wartki scenariusz, atrakcje – zapowiadało się dynamiczne wesele, dodatkowo przepełnione niespodziankami przygotowanymi przez gości. Szybko się okazało, że przewaga obcokrajowców sprawiła, że nasz scenariusz mocno się zdezaktualizował. :)

  Czas – to pojęcie względne. Wiele naukowych rozpraw powstało na ten temat. Jednak jak się okazuje, również na co dzień to zjawisko pojmowane jest inaczej przez różne osoby :) . Polacy – zawsze w biegu, wszystko szybko, na już, a najlepiej na wczoraj. Krótki obiad i ciach na parkiet. Tymczasem zagraniczni goście na tym weselu pokazali, że można inaczej. Obroty dwa razy wolniejsze. Im się nie spieszy. Delektują się każdą chwilą. Spokojnie, powoli, z przerwami.

  Pierwsze zderzenie – ślub – 30 minut spóźnienia. Dobrze, że to była jedyna ceremonia tego dnia w kościele. Pastor czekał z uśmiechem na ustach."

  ps. Pozdrowienia dla ekipy Ślubnej Pracowni :)

  Zdjęcia z sesji plenerowej ,za jakiś czas …..

   

   

  Kilka detali z przepięknego Pałacu Zdunowo

   


Zostaw komentarz

* Nazwa, E-mail, Komentarz jest wymagany

*

*

Spam Protection by WP-SpamFree